Osada Maruszyna

09 stycznia 2019

Brak komentarzy

Zapraszamy do spędzenia wymarzonych wakacji w  Osadzie Maruszyna. Lokalizacja oraz specyficzny klimat naszego miejsca i lokalna gościnność sprawiają, że Osada Maruszyna to miejsce idealne na rodzinne wakacje.

Nasze domy znajdują się w otoczeniu zieleni łąk i lasów, z dala od głównych dróg. Na łąkach pasą się krowy, owce. Dookoła czuć zapach świeżo skoszonego siana. Wspaniały plac zabaw dla dzieci jest tylko dopełnieniem klimatu panującego u nas.

Na terenie naszej osady znajduje się dwa prywatne baseny do Państwa dyspozycji. Baseny są podgrzewane pompą ciepła co pozwala osiągnąć temperaturę nawet 33°C niezależnie od warunków pogodowych.

Pomyśleliśmy również o rozrywce dla naszych dorosłych Gości. Wspaniałe, zadaszone góralskie grillowisko może pomieścić nawet 15 osób. Jest miejsce do grillowania, piec do pizzy opalany drewnem, wędzarnia oraz tradycyjna wiejska kuchnia.

Wieczorom proponujemy relaks pod gwiazdami w gorącej bali wodnej.

W odległości 5 km znajdują się również dwa kompleksy basenów termalnych: Gorący Potok oraz Termy Szaflary.

Mają Państwo również możliwość bezpłatnego skorzystania z rowerów. Na terenie naszej gminy znajduje się wiele ciekawych tras rowerowych, zarówno dla amatorów jak i bardziej zaawansowanych rowerzystów. Posiadamy również foteliki rowerowe dla dzieci.

Zakopane oraz szlaki tatrzańskie znajdują się w odległości 15 km od naszej osady.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wakacji w Osadzie Maruszyna.