Długie weekendy na rok 2020, które warto spędzić w górach

1. Nowy rok, nowe przygody

Między 4 a 6 stycznia zaplanuj weekendowy wypad w Tatry na prawdziwe zimowe szaleństwo! Aktywny wypoczynek na stoku czy wylegiwanie się w gorących wodach termalnych? Nie musisz z niczego rezygnować. Postaw się na wypoczynek w naszych domkach – dzięki dogodnej lokalizacji, szybko dotrzesz do stacji narciarskiej, a po powrocie, na miejscu zrelaksujesz się w jacuzzi albo baliach wodnych opalanych drewnem. Zaczerpnij świeżego, mroźnego, górskiego powietrza, aby z nowym zapałem mierzyć się z zaspami pracy przez kolejne zimowe tygodnie!

2. Znajdź przebiśniegi

Przeżyj Święta Wielkanocne pod Tatrami razem ze swoją rodziną. W naszej ofercie znajdziesz domki, które pomieszczą aż 16 osób. Taki wypad na długi weekend to dobry pretekst, by zacieśnić rodzinne więzy podczas długich pieszych wędrówek po szlakach czy przy wspólnym grillowaniu. Kwiecień w górach to pierwsze przebiśniegi i niesamowite widoki natury budzącej się znów do życia – ta sceneria sprawi, że szybko odzyskasz spokój i siłę.

3. Tatry na majówkę

Odkryj przepiękne ścieżki w dolinach, napawaj się zielonymi krajobrazami pastwisk albo wypożycz nasze quady, żeby pozwiedzać okolice i obudź w sobie energię do życia! Na początku maja w 2020 roku masz aż trzy dni, by wypocząć w ciepłych, wiosennych promieniach słońca. A jak pogoda w górach nie dopisze? W naszej osadzie nie będziesz się nudził – zadbaliśmy o mini spa i komfortowe, urocze domki, w których możesz schować się przed światem na cały długi weekend!

4. Czerwcowe lenistwo

Rok szkolny zaraz się kończy, wakacje za pasem – a może by tak rzucić już to wszystko i wyjechać… w Tatry? W czerwcu 2020r. szykują się aż 4 dni długiego weekendu, które pozwolą uwolnić się od codziennych obowiązków i odpocząć na łonie natury. Obejrzyj nasze domki i zaplanuj wyjazd ze znajomymi. Zapraszamy na wieczorne biesiadowanie w chacie grillowej, wycieczki rowerowe i baseny!

5. Góralskie kolędowanie

Magiczne atmosfera Świąt wydaje się być tutaj jeszcze bardziej wyjątkowa, a w naszych przytulnych domkach poczujesz się jak u siebie. Przeżyj ten długo wyczekiwany weekend w niezwykłej scenerii. Iskrzący się za oknem biały puch, który otula drzewa, zapach drewna, tańczące w kominku płomienie, blask przybranej choinki, a w oddali dzwonki sań i melodie góralskich kolęd – to przepis na niezapomnianą Gwiazdkę dla całej rodziny.

Nie czekaj, zaplanuj swój długi weekend w górach już teraz!