Baseny

Oprócz wypoczynku wśród pięknej i spokojnej przyrody, rozmaitych atrakcji, a także wynajmu domu w górach, proponujemy naszym gościom relaks w strefie basenowej. Jest ona przystosowana do przyjęcia zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Na terenie naszej osady znajdują się dwa baseny zewnętrzne o wymiarach 8 m x 4 m x 1.5 m oraz 6 m x 3 m x 1,2 m. Dbając o najwyższy standard oraz zadowolenie naszych Gości, wyposażyliśmy je w pompy ciepła co pozwala uzyskać temperaturę wody nawet do 32°C niezależnie od pogody. Do utrzymania wysokiej czystości wody stosujemy wysokiej jakości chemię basenową firmy Bayrol. Dookoła znajdują się między innymi leżaki, parasol oraz mały dmuchany basenik dla naszych najmłodszych gości. Przestrzeń do rekreacji wodnej i wypoczynku z pewnością urozmaici Państwa pobyt w naszej osadzie.

Strefa funkcjonuje od 1 Maja do 30 Września. Korzystanie z jest bezpłatne dla osób wynajmujących nasze górskie domki. Serdecznie zapraszamy do ich rezerwacji i przybycia z całą rodziną w to zachwycające, pełne spokoju i bliskości natury miejsce!