Domki do wynajęcia na Święta Bożego Narodzenia

Osada Maruszyna

23 września 2019

Brak komentarzy

Zapach drewna i igliwia, padający za oknem śnieg, ogień trzaskający w kominku – oto obraz Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia spędzanych w prawdziwym góralskim domu. Państwo mogą również przeżyć niezapomniane chwile w takim miejscu. Domek do wynajęcia na święta w górach, w Osadzie Maruszyna, to propozycja dla tych, którzy cenią niepowtarzalną atmosferę i piękną, zimową oprawę rodzinnych uroczystości celebrowanych z dala od zgiełku zatłoczonych miast.

Klimatyczne Święta Bożego Narodzenia w domku w górach

Miła atmosfera, prywatność i przytulne wnętrza w naszym ośrodku sprawiają, że spędzanie tu Świąt Bożego Narodzenia ma wyjątkowy klimat. W tym czasie umożliwiamy gościom wynajęcie domku na 7 noclegów. W czasie kilkudniowego zimowego pobytu w Osadzie Maruszyna warto nie tylko przeżyć Wigilię z najbliższymi osobami, ale i skorzystać z innych usług i propozycji, jakie oferują Państwu okoliczne miejscowości, trasy narciarskie i obiekty turystyczne.

Jako właściciele Osady Maruszyna zapewniamy gościom domku znajdującego się w ośrodku między innymi:

Wielbiciele przyrody cenią sobie spacery po terenie znajdującego się w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego i doceniają widok na góry i pobliski las.

Święta Bożego Narodzenia i atrakcje w górach

Nocując w domku, mają Państwo możliwość skorzystać ze wymienionych wyżej rozrywek. Pobyt w domku do wynajęcia w naszym ośrodku to nie tylko wyjątkowa, spędzona w gronie najbliższych Wigilia w górach i klimatyczne dni Świąt Bożego Narodzenia, ale i wiele sezonowych lub turystycznych atrakcji. Osada Maruszyna znajduje się na tyle blisko Zakopanego i Białki Tatrzańskiej, że pobyt w niej sprzyja zwiedzaniu tych miejscowości.

Atrakcje zimowe w okolicach Zakopanego

Tor saneczkowy, jazda skuterem śnieżnym do wynajęcia, narty, a może snowboard? Nie każde miejsce na obszarze naszego kraju oferuje tak wiele interesujących zajęć dla wielbicieli zaśnieżonych terenów i orzeźwiającego, mroźnego powietrza. Przejażdżki saniami konnymi i kuligi to inne z typowych atrakcji, które wprowadzają turystów w górach w zimowy nastrój. Odwiedzając Osadę Maruszyna w okresie Świąt Bożego Narodzenia i wybierając się na wycieczkę w okolice Zakopanego, nasi goście mogą doświadczyć niezapomnianych przygód.

Miłośnicy nieco cieplejszego klimatu nawet w górach będą zachwyceni możliwością odwiedzenia basenów termalnych w Termach Chochołowskich, Szaflary czy Gorącego Potoku. Dzięki tym miejscom oraz licznym muzeom wycieczka z domku do wynajęcia w Osadzie Maruszyna do Zakopanego jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Na najmłodszych w tej miejscowości czekają jeszcze liczne place i sale zabaw, idealne zarówno na cieplejsze, jak i chłodniejsze dni poprzedzające Wigilię i Święta Bożego Narodzenia. Starsi chętnie wybierają się na przykład do muzeów:

  • Tatrzańskiego,
  • Stylu Zakopiańskiego,
  • Jana Kasprowicza na Harendzie,
  • Kornela Makuszyńskiego.

Okolice Białki Tatrzańskiej

Zimą niewiele zajęć przynosi tak dużo przyjemności jak ciepła kąpiel – a w Białce Tatrzańskiej można wygrzać się w kompleksie basenów z wodą termalną, patrząc jednocześnie na piękne góry i lasy. Ta miejscowość, znajdująca się niedaleko od naszego ośrodka, to też raj dla narciarzy. Nawet jeśli nie są Państwo zainteresowani zjeżdżaniem, polecamy skorzystanie z wyciągu na Kotelnicę i podziwianie rozciągającego się z niej widoku. Taka wycieczka jest wspaniałym zwieńczeniem wyjazdu na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia do domku w górach.

Przytulny domek na święta w górach

Po zwiedzaniu turystycznych atrakcji i odpoczynku w pobliskich miejscowościach i w górach nasi goście cieszą się spokojem i rozrywką w domku do wynajęcia. Zaaranżowany w podhalańskim stylu budynek ma przestronny salon z tradycyjnymi, ręcznie wykonanymi meblami, kominkiem i wyposażoną kuchnią i jadalnią. To idealne miejsce do tego, by poczuć magię świąt i wysłuchać góralskich kolęd w Boże Narodzenie. W domu przeznaczonym do wynajęcia znajdują się trzy łazienki, a w sześciu sypialniach, jak wyżej wspomniano, mieści się szesnaście osób.

W podpiwniczeniu można skorzystać ze strefy relaksu, w której umieszczone są:

  • stół bilardowy,
  • telewizor,
  • konsola Play Station,
  • prywatna sauna.

Dzięki tym udogodnieniom celebracja Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia w naszym domku do wynajęcia jest jeszcze przyjemniejsza i bardziej odprężająca. Odpoczynek w przytulnym miejscu w górach, które nie kojarzy się z codziennym wysiłkiem i pracą, owocuje lepszym nastrojem i niezwykłymi wspomnieniami. Pozwala uniknąć niepotrzebnej przedświątecznej krzątaniny i zyskać czas na to, by na nowo zbliżyć się do ukochanych osób.

Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych miejsc i zapoznania się z całą ofertą domków do wynajęcia w górach, dostępnych nie tylko w czasie Świąt Bożego Narodzenia.